1 LUTEGO - WYZWANIE NA DZIŚ:
ŻYCIE BEZ RAKA!

W sobotę, 1 lutego 2020 roku, w GALERII SANOWA w Przemyślu miała miejsce akcja pt. „Wyzwanie na dziś: życie bez raka”.
Celem Akcji było podniesienie świadomości społeczeństwa o profilaktyce chorób nowotworowych, natomiast badania są pierwszym i najważniejszym krokiem do zapobiegania i wczesnego wykrywania raka.
Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Nasze stoisko odwiedziło mnóstwo osób, dla których wykonaliśmy bezpłatne testy słuchu. Wszystkim zainteresowanym przybliżyliśmy temat ważnych kontrolnych badań słuchu oraz rozwiązań w przypadku istniejących już problemów ze słuchem. Nasi specjaliści udzielili rzetelnych informacji dotyczących niedosłuchu oraz zaprezentowali najnowsze i dyskretne rozwiązania, które w komfortowy sposób pozwalają powrócić do świata pełnego dźwięków.
Wyrażamy swoją wdzięczność zarówno za ogromne zainteresowanie z Państwa strony, ale przede wszystkim za każde ciepłe słowo i podziękowania od osób, które od dawna chciały zweryfikować swój słuch, jednak nie miały dotąd okazji by to uczynić.
Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, a zainteresowanie i wsparcie naszych Pacjentów sprawiło, że nasza praca przyniosła nam dużo satysfakcji oraz zainspirowała do kolejnych działań.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1


 

Słuchobus

W najbliższych dniach będziemy w miastach:

Wyszukaj

starkey

MARMED Spółka Akcyjna  38-300  Gorlice ul. Sienkiewicza 36    tel. 18 353 82 65    e-mail: aparatysluchowe@marmed.pl    www.marmed.pl   REALIZACJA WNIOSKÓW  nfz