PureKluczem do sukcesu aparatów Pure jest ich unikalna konstrukcja. Wykorzystanie słuchawki umieszczanej w uchu (ang. RIC - Receiver-ln-Canal) pozwoliło znacznie zmniejszyć rozmiary aparatu. Dzięki temu Pure jest mały, bardzo lekki i niemal niewidoczny na uchu.

Słuchawka Pure zwieńczona jest lekką, ażurową kopułką z filtrem siateczkowym. Zapewnia ona użytkownikowi wszystkie zalety dopasowania otwartego: naturalne brzmienie dźwięków, dobrą wentylacje ucha oraz wygodę noszenia.

Pure w subtelny sposób dopasowuje się do Twoich potrzeb. Jego obudowę można błyskawicznie wymienić. Wśród wielu atrakcyjnych kolorów łatwo wybrać taki, który będzie pasował do barwy włosów, skóry, biżuterii lub aktualnego nastroju.

Pure jest dyskretny i subtelny - nie trzeba przy nim ręcznie zmieniać ustawień, zwracając uwagę innych na aparat słuchowy. Zaawansowane systemy automatycznie dostosowują sposób przetwarzania dźwięku do otoczenia, by zapewnić optymalne słyszenie w każdych warunkach. A dla osób, które same lubią trzymać rękę na pulsie przygotowaliśmy dyskretny pilot zdalnej obsługi ePen, który do złudzenia przypomina eleganckie pióro.

Pure, tak jak każdy inny aparat słuchowy, może być zasilany przez baterie. Jednak by Pure był jeszcze prostszy w obsłudze, zaprojektowano go tak, że można go po prostu ładować. Wystarczy umieścić wyposażony w akumulatorki Pure w ładowarce na 5 godzin na noc, by działał przez cały następny dzień i wieczór. Prosto, szybko i wygodnie.
ePen

Słuchobus

W najbliższych dniach będziemy w miastach:

Wyszukaj

pure

MARMED Spółka Akcyjna  38-300  Gorlice ul. Sienkiewicza 36    tel. 18 353 82 65    e-mail: aparatysluchowe@marmed.pl    www.marmed.pl   REALIZACJA WNIOSKÓW  nfz