SoundSmoothing to unikatowy system, który potrafi skutecznie zidentyfikować i stłumić nagłe, gwałtowne dźwięki, jak trzaśnięcie drzwiami czy brzęk naczyń. Dla wielu użytkowników dźwięki te są bardzo uciążliwe i zniechęcają do noszenia aparatu słuchowego. Jednak dzięki SoundSmoothing słyszane dźwięki są przyjemne dla ucha, podczas gdy sygnał mowy jest czysty i wyraźny.

SoundLearning to inteligentny system, dzięki któremu aparat słuchowy jest w stanie sam nauczyć się jakie ustawienia głośności oraz jakie brzmienie dźwięku najbardziej odpowiadają użytkownikowi w konkretnym środowisku (np. muzyka lub mowa w hałasie). Po krótkim okresie ,,nauki" aparat bez jakiejkolwiek pomocy ze strony protetyka przeprogramuje się tak, by w każdej sytuacji wzmocnienie i brzmienie dźwięków dokładnie odpowiadały preferencjom użytkownika. Dzięki SoundLearning aparat staje się inteligentnym, wspierającym partnerem w codziennym życiu.

DataLearning, tak jak SoundLearning potrafi uczyć się i samodzielnie wykorzystać zgromadzoną wiedzę w praktyce, by ułatwiać życie swojego właściciela, jednak dotyczy to tylko poziomu wzmocnienia na poszczególnych programach.

e2e wireless 2.0 to system łączności bezprzewodowej, który synchronizuje działanie przy dopasowaniu obuusznym. Rozwiązanie to znacząco poprawia zdolność lokalizacji dźwięków, zrozumienie mowy oraz jakość brzmienia słyszanych dźwięków; System e2e wireless jest też ogromnym ułatwieniem dla osób, które posiadają dwa aparaty słuchowe mogą jednocześnie zmieniać ustawienia jednym przyciskiem, skorzystać z wygodnego pilota zdalnej obsługi lub systemu Tek.

TruEar system ten symuluje funkcje ucha zewnętrznego w zausznych modelach aparatów słuchowych. Dzięki TruEar o wiele łatwiej określić czy dźwięk dobiega z przodu, czy z tyłu. W połączeniu z e2e wireless 2.0 system TruEar pomaga dokładnie określić lokalizację źródła dźwięku - o wiele łatwiej zorientować się z której strony nadjeżdża samochód i gdzie stoi osoba, która do nas mówi.

FeedbackBlocker - system redukcji sprzężeń wykorzystujący technologię znakowania wzmacnianego sygnału. Potrafi wykryć powstające sprzężenia i w inteligentny sposób uniknąć powstawania pisków w aparacie słuchowym. Korzystanie z aparatu staje się przyjemniejsze dla użytkownika, ułatwiając jego akceptację.

Automatyczny, adaptacyjny i wielokanałowy system mikrofonów kierunkowych to nieoceniony przyjaciel w hałaśliwych miejscach. Jest on w stanie skutecznie zidentyfikować i wyciszyć nawet kilka ruchomych źródeł hałasu, zapewniając jednocześnie lepsze zrozumienie naszego rozmówcy.

Zaawansowany system redukcji hałasu i poprawy mowy skutecznie redukuje hałasy takie jak szum odkurzacza, czy odgłosy ruchu ulicznego poprawiając jednocześnie jakość sygnału mowy. W połączeniu z SoundSmoothing oraz systemem mikrofonów kierunkowych, aparaty słuchowe są w stanie poprawić jakość sygnału mowy, tak by był wyraźny i łatwy do zrozumienia w niemal każdych warunkach.

Aby aparaty potrafiły samodzielnie zarządzać tak rozległym wachlarzem rozwiązań technologicznych wyposażono je w zaawansowany system klasyfikacji środowiska akustycznego. System ten precyzyjnie określa naturę dźwięków otaczających użytkownika. W zależności od tego, czy jest to mowa w ciszy, mowa zakłócana przez hałas, muzyka, czy też cisza, system wybierze odpowiednie systemy i określi sposób przetwarzania sygnału, by zapewnić pełen komfort słyszenia bez żadnego wysiłku ze strony właściciela.

Dla osób, które lubią rozmawiać przez telefon, oglądać telewizję i słuchać muzyki przygotowaliśmy system Tek, który bezprzewodowo przesyła sygnał audio z urządzeń multimedialnych bezpośrednio do Twoich aparatów słuchowych.

Pilot zdalnego sterowania to rozwiązanie dla osób, które lubią trzymać rękę na pulsie. Dyskretny pilot ePen, w formie eleganckiego pióra, pozwala niepostrzeżenie sterować aparatem słuchowym. Natomiast pilot ProPocket z dużymi, wygodnymi przyciskami jest idealny dla starszych osób mających problemy manualne.

Każdy model i klasa aparatów została wyposażona w inny zestaw rozwiązań. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym specjalistą.

Słuchobus

W najbliższych dniach będziemy w miastach:

Wyszukaj

pure

MARMED Spółka Akcyjna  38-300  Gorlice ul. Sienkiewicza 36    tel. 18 353 82 65    e-mail: aparatysluchowe@marmed.pl    www.marmed.pl   REALIZACJA WNIOSKÓW  nfz