Najtrudniejszym krokiem na drodze do lepszego słyszenia, to rozpoznanie potrzeb i podjęcie działania. Wystarczy, że umówisz się na pierwszą wizytę u specjalisty, o resztę nie musisz się już martwić. Podczas pierwszej wizyty protetyk słuchu najpierw dokona oględzin uszu, aby sprawdzić czy w przewodzie słuchowym nie znajdują się jakiekolwiek elementy powodujące niedrożność, a mogące mieć bezpośredni związek z pogorszeniem Twojego słuchu.

Precyzyjnie określi stopień i rodzaj ubytku słuchu stosując najnowocześniejszy sprzęt służący do badania kanału słuchowego, pomiaru ubytku słuchu i oceny indywidualnych potrzeb.

Następnie specjalista podda ocenie Twój styl życia. W trakcie rozmowy opowiesz o dziedzinach życia, z których się wycofałeś bądź o wpływie Twojego ubytku słuchu na relacje z rodziną i znajomymi. Jest to bardzo ważny element badania – Twoje odpowiedzi pozwolą upewnić się specjaliście, że rozwiązanie przez niego zaproponowane jest właściwe dla Twoich potrzeb.

Jesteś gotowy/a podjąć działanie? Umów się na wizytę w jednym z naszych gabinetów.

Oświadczam, że przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z Polityką Prywatności. Mam świadomość, iż administratorem moich danych jest spółka pod firmą Marmed S.A. z siedzibą w Gorlicach (38-300), przy ul. Sienkiewicza 36, KRS: 0000663816