MARMED – APARATY SŁUCHOWE

Przemyśl, Sportowa 6

Gabinet MARMED

BEZPŁATNE BADANIE SŁUCHU

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji we wszystkie dni powszednie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 16:00.

W jaki sposób przebiega badanie słuchu w Przemyślu?

Jedną z pierwszych czynności, jakie wykonuje audiolog w Jarosławiu, czyli specjalista zajmujący się słuchem, jest stwierdzenie, czy w uchu nie zalegają żadne ciała fizyczne, jak woskowina, które mogą utrudnić słyszenie. W sytuacji, gdy stwierdza, iż kanały uszne są czyste, przystępuje do faktycznego badania.

Badanie słuchu odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnego rodzaju sprzętu, który pozwala stwierdzić skalę słyszalności u danego pacjenta. Testy tego typu mają charakter nieinwazyjny. Są w pełni bezpieczne dla pacjenta i pozwalają na postawienie precyzyjnej diagnozy, która ułatwia późniejszy wybór odpowiedniego aparatu słuchowego.

badanie słuchu jak przebiega?

Ile kosztuje najtańszy aparat słuchowy?

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się sporo produktów, które określa się jako aparaty słuchowe. Są one dostępne zarówno w sklepach ze sprzętem RTV jak i w Internecie. O ile ich cena jest bardzo kusząca, o tyle należy mieć na uwadze, że bardzo ważny jest odpowiedni wybór konkretnego modelu, który będzie dopasowany do rodzaju wady, ale również samej wielkości kanału usznego.

Dlatego współpraca z audiologiem w tej materii pomoże w zakupie odpowiedniego typu aparatu słuchowego. Niejednokrotnie jest to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Sporo zależy także od samego rodzaju wady – im bardziej jest ona poważna, tym lepszy gatunkowo sprzęt staje się niezbędny do tego, by zapewnić odpowiednią słyszalność pacjentowi.

aparat słuchowy a jego cena

REZERWUJ WIZYTĘ

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza . Skontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu umówienia terminu wizyty w wybranym przez Państwa gabinecie Marmed S.A.