Akcesoria bezprzewodowe

Akcesoria bezprzewodowe Starkey Hearing Technologies

TV

Przesyła bezprzewodowo dźwięk z telewizora lub innych urządzeń bezpośrednio do aparatu słuchowego.

Mikrofon +

Umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięków z różnych źródeł audio, bezpośrednio do aparatów słuchowych. Wbudowany mikrofon, poprawia komfort i zrozumienie mowy w trudnych sytuacjach akustycznych.

Mini Mikrofon

Miniaturowy mikrofon ułatwiający rozmowy 1-na-1.

Mikrofon Stołowy

Wyposażony w osiem mikrofonów kierunkowych z funkcją formowania wiązki. Znacząco poprawia komfort oraz zrozumienie mowy w trudnych warunkach akustycznych, nawet podczas konwersacji z wieloma osobami. Może pełnić również rolę TV adaptera.

Pilot

Zapewnia prostą i wygodną kontrolę nad aparatami słuchowymi.

Akcesoria bezprzewodowe Surflink

Kompatybilne z aparatami słuchowymi Muse iQ / Soundlens iQ

Surflink Media 2

SurfLink Media 2 jest rozwiązaniem wymagającym jedno-razowej konfiguracji umożliwiającym bezprzewodowe połączenie z nadajnikami telewizyjnymi, odtwarzaczami MP3 i innymi urządzeniami, by móc cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem bezpośrednio w Twoim aparacie słuchowym.

Surflink Mikrofon 2

Mikrofon SurfLink Remote Microphone 2 stworzony jest do przesyłania dźwięku bezpośrednio do Twoich aparatów słuchowych. To dyskretne i lekkie urządzenie może być noszone przez rozmówcę, by ułatwić słyszenie w rozmowach z zarówno jedną osobą, jak i w konwersacjach grupowych. Urządzenie automatycznie dostosowuje tryb mikrofonu w oparciu o jego umiejscowienie.

Surflink Mobile 2

SurfLink Mobile 2 to trzy urządzenia w jednym: nadajnik telefoniczny, urządzenie wspomagające słyszenie, pilot zdalnego sterowania dla aparatu słuchowego oraz streamer. Nasz przełomowy tryb JustTalk pozwala na rozmowy telefoniczne bez użycia rąk czyniąc nasze bezprzewodowe aparaty słuchowe mikrofonem (zbierającym głos i przesyłającym go do osoby, z którą rozmawiasz) i słuchawką jednocześnie (głosy rozmówców są przesyłane bezpośrednio do Twojego aparatu słuchowego).

Surflink Mini Mobile

Teraz dzięki SurfLink Mini Mobile możesz podłączyć do aparatów słuchowych dowolne urządzenie mobilne obsługujące technologię Bluetooth® i przesyłać strumieniowo połączenia telefoniczne. Nowy adapter SurfLink Mini Mobile jest kompatybilny z popularnym mikrofonem SurfLink Remote Microphone 2 – jednym z naszych najbardziej sprawdzonych i preferowanych przez pacjentów urządzeń. Wystarczy podłączyć adapter Mini Mobile do dolnej części SurfLink Remote Microphone. Następnie przesyłaj rozmowy z dowolnego telefonu komórkowego z obsługą Bluetooth wprost do aparatów słuchowych.

Pilot

Zapewnia prostą i wygodną kontrolę nad aparatami słuchowymi.