Darmowe aparaty słuchowe dla seniorów

Nasz program skierowany jest do każdej osoby odczuwającej dyskomfort słuchowy w życiu codziennym. Są duże wątpliwości związane z wyborem i ewentualnym zakupem aparatu słuchowego, dlatego oferujemy naszą pomoc w postaci możliwości przetestowania aparatów słuchowych w życiu codziennym. Podczas wizyty, na podstawie przeprowadzonych badań słuchu i wywiadu protetycznego, ustalimy Państwa potrzeby i weźmiemy pod uwagę oczekiwania co do wyboru aparatu słuchowego. Zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką protetyczną nasz protetyk zaproponuje rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

Testowanie aparatów słuchowych

Użytkując aparaty słuchowe w życiu codziennym spotykamy się z różnymi sytuacjami akustycznymi jak: wszechobecny hałas uliczny, rozmowy w szerszym gronie osób, wizyta w sklepie, u lekarza czy w kościele, praca, szkoła, oglądanie TV, słuchanie muzyki, z którymi aparat słuchowy musi sobie poradzić. Testowanie aparatów w gabinecie można porównać do warunków laboratoryjnych, a codzienność otaczającego świata dźwięków do „pola bitwy”.

Dlatego proponujemy Państwu aparaty słuchowe w różnych klasach i półkach cenowych, aby można było porównać i wybrać ten najlepszy. Nie kładziemy nacisku na jednego producenta czy dany typ aparatu. Zachęcamy do testowania wraz z aparatami słuchowymi szerokiej gamy akcesoriów bezprzewodowych służących do oglądania telewizji i prowadzenia rozmów telefonicznych.

Darmowe aparaty słuchowe

Wypożyczenie i testowanie aparatów słuchowych nie zobowiązuje do ich zakupu i jest bezpłatne. Wielu naszych pacjentów korzysta z możliwości testowania zanim jeszcze zacznie załatwiać sprawy formalne związane z dofinansowaniem z NFZ czy PFRON. Zapraszamy do skorzystania z usługi sprawdzenia aparatu słuchowego, co daje szansę na przyjęcie najlepszego rozwiązania akustycznego dla Państwa

Oświadczam, że przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z Polityką Prywatności. Mam świadomość, iż administratorem moich danych jest spółka pod firmą Marmed S.A. z siedzibą w Gorlicach (38-300), przy ul. Sienkiewicza 36, KRS: 0000663816