Naprawa i serwis aparatów słuchowych

Każdy aparat słuchowy, który został zakupiony w naszych salonach jest objęty min. 5 letnią opieką protetyczną!

* dokładnych informacji udzieli Twój protetyk słuchu.

Usługi w ramach serwisu aparatów słuchowych

Bezpłatne cykliczne przeglądy aparatów słuchowych
Oczyszczanie
aparatów
Wymiana dźwiękowodu we wkładce usznej
Osuszanie elektryczne aparatu w przypadku dużego zawilgocenia
Regulacje ustawień aparatu według potrzeb
Dezynfekcja aparatów i mycie wkładek usznych
Wstępna diagnostyka uszkodzeń w aparatach
Porady i wskazówki dotyczące użytkowania i pielęgnacji
Okresowe oferty i informacje nt najnowszych rozwiązań
Bezpłatna wysyłka aparatów do serwisu producenta

Jak działa nasz serwis aparatów słuchowych?

Proces serwisowania aparatów słuchowych rozpoczyna się od zgłoszenia usterki przez klienta. Może to być problem z głośnikiem, baterią, regulacją czy innym elementem. W takim przypadku, zapraszamy do dowolnego z naszych gabinetów protetyki słuchu na terenie Polski. W zależności od rodzaju usterki, protetyk słuchu przystępuje do naprawy.

W przypadku prostych problemów, naprawa może być przeprowadzona na miejscu, w krótkim czasie. Niekiedy jednak wymaga to więcej pracy i czasu. Wtedy aparat zostaje wysłany do laboratorium dedykowanego producenta aparatów słuchowych, gdzie specjaliści dokładnie diagnozują problem oraz dokonają odpowiednich napraw.

W trakcie naprawy, aparat jest dokładnie oczyszczany, a następnie sprawdzany pod kątem jakości dźwięku. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niedociągnięć, aparat jest poprawiany tak, aby zapewnić idealną jakość słuchu. Dopiero wtedy jest gotowy do odbioru przez klienta. Często serwis aparatów słuchowych obejmuje również nie tylko naprawę urządzenia, ale także jego regulację i dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta.

Jedną z najważniejszych wartości serwisu aparatów słuchowych jest również edukacja. Specjaliści nie tylko naprawiają aparaty słuchowe, ale także informują klientów o ich prawidłowej obsłudze oraz dają wskazówki, jak zapobiegać ewentualnym uszkodzeniom. Aparat słuchowy podlega 3-letniej gwarancji. Wszelkie naprawy w tym okresie są dla naszych Klientów całkowicie bezpłatne.

Naprawa aparatu słuchowego: jak rozwiązać najczęstsze problemy?

W przypadku jakikolwiek problemów warto zadzwonić czy odwiedzić jeden z naszych gabinetów protetyki słuchu.