Aparaty słuchowe Audibel

Wyszukaj

Sortowanie

Filtry

Model aparatu słuchowego
Rodzaj urządzenia
Rodzaje akcesoriów
Producent
Cena
-
Rodzaj zasilania
Ilość kanałów dopasowania
Łączność z aplikacją w telefonie
Tłumacz języków
Generator szumów usznych
Głęboki niedosłuch
Power Bank
Nowości
Promocje
Zestawy
Dla dzieci
Znaczny ubytek słuchu

Profesjonalne aparaty słuchowe Audibel

Audibel to ekskluzywna marka aparatów słuchowych należąca do firmy Starkey laboratories. W 2000 roku w USA, grupa dystrybutorów zgłosiła się do firmy Starkey z prośbą o stworzenie aparatów słuchowych inne niż wszystkie.

Marka aparatów słuchowych Audibel jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek aparatów słuchowych na terenie stanów zjednoczonych. Aparaty słuchowe Audibel są skupione przede wszystkim na wyrazistości dźwięków oraz doskonałym zrozumieniu mowy ludzkiej.
Aparaty słuchowe Audibel otrzymały prestiżową nagrodę innowacyjności the “SXSW interactive innovation awards”.

Aparaty słuchowe Audibel są liderem w produkcji wewnątrzusznych (dousznych) aparatów słuchowych. Jako pierwszy producent na świecie wprowadził ładowalne douszne aparaty słuchowe, które występują w 2 wersjach „halfshell” i „full shell”. Jako pierwszy producent na świecie skupił się na użytkownikach, którzy lubią słuchać głośnej muzyki (np. podczas koncertów). Stopień kompresji dźwięku został podniesiony również dla
głośnych dźwięków aż do 118 dB. Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach aparaty słuchowe Audibel posiadaj bardzo stabilne połączenie bluetooth. Większość użytkowników korzysta najczęściej parując swój aparat słuchowy z telefonem.

W przypadku częstego korzystania ze wszystkich aplikacji jakie oferuje telefon, rekomendujemy połącznie aparatu słuchowego Audibel z telefonem Iphone, który daje dużo bardziej stabilne połącznie niż z telefonami wyposażonymi w system operacyjny Android (wypsażonymi w protokół
ASHA).

Warto pamiętać, iż niezależnie od tego jaki aparat słuchowy kupisz, warto wybrać doświadczonego protetyka słuchu, który z pełną starannością zaprogramuje urządzenie dopasowane do Twojego ubytku słuchu oraz pod Twoje indywidualne wymagania.

Marka aparatów słuchowych Audibel zgodnie z filozofią firmy Starkey ma być dostępna dla jak najszerszej grupy ludzi z niedosłuchem. Pomimo niższej ceny od aparatów słuchowych takich marek jak Phonak czy Oticon, aparaty słuchowe Audibel w wielu aspektach dorównują a nawet wyprzedzają konkurencję w rozwiązaniach technologicznych.

Jesteśmy największym dystrybutorem w Polsce marki Audibel, dlatego możesz liczyć na najniższą cenę wybierając dowolny gabinet sieci Marmed czy TJaudio.

Zakup aparatu słuchowego wymaga to dopiero początek współpracy z gabinetem protetyki słuchu. Aparaty słuchowe wymagają regularnego serwisu oraz kontroli poprawnego ich funkcjonowania.

Przy zakupie aparatu słuchowego otrzymasz bezpłatną możliwością bezpłatnej obsługi audioprotetycznej w sieci ponad 130 gabinetów Protetyki słuchu w Polsce przez okres 5 lat.

Aparaty słuchowe Audibel są objęte 3-letnią gwarancją, z możliwością przedłużenia jej do okresu 5 lat za dodatkową opłatą.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo aparaty słuchowe od firmy Audibel w różnych wariantach:

  • Wewnątrzuszne (douszne) aparaty słuchowe Audibel w wersjach (ITE, ITC, CIC, IIC)
  • Aparaty słuchowe Audibel Ric i microRic (ze słuchawką zewnętrzną w przewodzie słuchowym)
  • Zauszne aparaty słuchowe (BTE) w wersji ładowalnej, oraz Power dla osób z resztkami słuchowymi
    dające wzmocnienie do 130 dB.

Aparaty słuchowe Audibel posiadają najszerszą ofertę Ładowalnych aparatów słuchowych tj. wewnątrzuszne douszne ładowalne aparaty słuchowe „halfshell” i „fullshell”:

  • zauszne aparaty słuchowe typu BTE
  • zauszne aparty słuchowe typu RIC