Aparaty słuchowe BHM TECH

Wyszukaj

Sortowanie

Filtry

Model aparatu słuchowego
Rodzaj urządzenia
Rodzaje akcesoriów
Producent
Cena
-
Rodzaj zasilania
Ilość kanałów dopasowania
Łączność z aplikacją w telefonie
Tłumacz języków
Generator szumów usznych
Głęboki niedosłuch
Power Bank
Nowości
Promocje
Zestawy
Dla dzieci
Znaczny ubytek słuchu

Aparaty słuchowe BHM-TECH

BHM-TECH – Berl Hörgeräte Manufaktur – opracowuje wysokiej jakości aparaty słuchowe, starannie produkowane ręcznie w Austrii i rozprowadzane po całym świecie.

Jego podstawowa kompetencja – ciągły rozwój i precyzyjna produkcja aparatów słuchowych i systemów na przewodnictwo kostne – łączy kunszt z zaawansowaną technologią. BHM TECH jest pionierem w dziedzinie aparatów słuchowych, akcesoriów i precyzyjnych komponentów technologii medycznej, BHM produkuje również wysoce zaawansowane mikro komponenty do aparatów słuchowych.

Wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i perfekcjonizm sprawiają, że BHM jest poszukiwanym na całym świecie specjalistą w dziedzinie przewodnictwa kostnego i specjalnych systemów słuchowych.

Firma BHM Tech posiada w ofercie pełną gamę aparatów słuchowych na przewodnictwo kostne

Okulary słuchowe na przewodnictwo kostne AN-Evo1 łączą w sobie doskonałą jakość dźwięku z najwyższym komfortem. AN-Evo1 zapewnia bardzo skuteczną pomoc i jest niezawodnym partnerem w przypadku przewodzeniowego i mieszanego ubytku słuchu – i wygląda dobrze.

BHM oferuje wygodne, wypróbowane i przetestowane rozwiązania słuchowe ze swoimi systemami na przewodnictwo kostne. Nasze okulary na przewodnictwo kostne charakteryzują się nie tylko wygodą noszenia, ale także niezawodnością i precyzją. Ciesz się kompleksowym słyszeniem dzięki urządzeniu dostosowanemu dokładnie do Twoich indywidualnych wymagań. Co więcej, okulary słuchowe na przewodnictwo kostne stanowią doskonałą alternatywę dla kosztownych i złożonych implantów ucha środkowego wymagających potencjalnie ryzykownych operacji. BHM oferuje również szeroką gamę modnych oprawek i osprzętu, dostępnych tutaj.

Produkcja na zamówienie jest możliwa na życzenie – doskonałe rozwiązanie dla indywidualnej pary okularów dostosowanych dokładnie do Twoich życzeń i wymagań. W sprawie indywidualnych rozwiązań i produktów na zamówienie prosimy o kontakt za pośrednictwem tego formularza.

Pierwsze okulary słuchowe na przewodnictwo kostne o udoskonalonej zrozumiałości mowy – od teraz z w pełni zautomatyzowanym rozpoznawaniem sytuacji Sound Dynamix (BHM Automatic) i indywidualnie dopasowane za pomocą Audiometria in situ!

Contact star evo1 jest w pełni programowalny. Różnorodność opcji gwarantuje indywidualne dopasowanie i zapewnia najwyższy komfort dla klienta.

Optymalne słyszenie należy do Ciebie, dzięki najnowocześniejszej technologii contact forte, praktyczności i bardzo wygodnemu dopasowaniu dla wszystkich grup wiekowych. Żyj codziennie bez wysiłku dzięki najnowocześniejszemu, solidnemu i elastycznemu cyfrowemu systemowi słuchowemu na świecie z wieloma kluczowymi funkcjami.

Ciesz się doskonałym słuchem – bez ryzyka operacji. Zwłaszcza dla dzieci, ale dorośli też mogą z tego skorzystać!

Aby zapewnić terminową i odpowiednią pomoc dzieciom z wadą słuchu, BHM opracował contact mini – pierwszy na świecie cyfrowy miniaturowy system przewodnictwa kostnego. Szczególnie w przypadku dzieci szybka interwencja ze wsparciem akustycznym jest bardzo pożądana, ponieważ rozwój mowy jest nierozerwalnie związany ze zdolnością słyszenia. Dorośli niedosłyszący, którzy uprawiają dużo sportu, również uznają contact mini za niezwykle przydatny.

Najpotężniejszy aparat słuchowy na świecie na przewodnictwo kostne!

Świadomie przeciwstawiając się trendowi tworzenia coraz mniejszych aparatów słuchowych, BHM udowodnił w apollonie, że wygodne i praktyczne kieszonkowe aparaty słuchowe mogą nadążyć za czasami, a także być łatwe w obsłudze. Regulowane wzmocnienie i wysokie wyjściowe ciśnienie akustyczne oznaczają, że może być stosowany w przypadku praktycznie każdego rodzaju ubytku słuchu.