Aparaty słuchowe Starkey

Kategorie

Wyszukaj

Sortowanie

Filtry

Model aparatu słuchowego
Rodzaj urządzenia
Rodzaje akcesoriów
Producent
Cena
-
Rodzaj zasilania
Ilość kanałów dopasowania
Łączność z aplikacją w telefonie
Tłumacz języków
Generator szumów usznych
Głęboki niedosłuch
Power Bank
Nowości
Promocje
Zestawy
Dla dzieci
Znaczny ubytek słuchu

Profesjonalne aparaty słuchowe Starkey

Firma Starkey to firma z misją: „ Nadrzędnym celem jest zmienianie świata na lepsze i niesienie daru słyszenia każdemu, kto tego potrzebuje”.

Bill Austin założyciel firmy Starkey, rozpoczął karierę w branży aparatów słuchowych pomagając w laboratorium wujka przy produkcji wkładek usznych w 1961 roku.

Bill Austin był świadkiem przywrócenia zdolności słyszenia młodym dzieciom w krajach trzeciego świata. Co więcej, osobiście zajął się doborem aparatów słuchowych firmy Starkey takim osobistościom jak: pięciu amerykańskim prezydentom, dwóm papieżom, Matce Teresie oraz Nelsonie Mandeli a także wielu innym. Hojność oraz niesłabnące przekonanie, że słyszenie potrafi zmienić świat doprowadziły do powstania fundacji  Starkey Hearing Foundation, która zapewnia aparaty słuchowe najbardziej potrzebującym ludziom na całym świecie.

Starkey to wysoka jakość w rozsądnej cenie. Aparaty słuchowe Starkey wyposażone są w szereg technologicznie zaawansowanych unikatowych tylko dla tej marki funkcji. Wśród wielu innych można wyróżnić:

 • Znajdź mój telefon funkcja Asystenta Thrive pomoże odnaleźć zgubiony smartfon, odtwarzając na nim dźwięk, nawet jeśli jest on zablokowany lub w trybie cichym.
 • HearShare aplikacja dla osób, które chcą opiekować się swoimi najbliższymi na odległość.   Użytkownicy aparatów słuchowych mogą udostępniać za pomocą aplikacji Thrive informację o swojej aktywności w ciągu dnia, czasie użytkowania aparatu słuchowego, poziomie naładowania baterii oraz powiadomieniu o upadku. Dzięki tej funkcji opiekunowie będą zawsze na bieżąco.
 • Alert manualny funkcja ta umożliwia „ręczne” wezwanie pomocy. Możemy aktywować ją w przypadku potrzeby, za pomocą przycisku w aparacie słuchowym. Tak jak w przypadku powiadomienia o upadku, nasi najbliżsi otrzymają SMS z informacją o wywołanym alercie i naszej dokładnej lokalizacji. Funkcja jest dostępna przy współpracy aparatów słuchowych z aplikacją Thrive.
 • Tinnitus innowacyjna funkcja, służąca do generowania szumu wykorzystywanego jako element terapii szumów usznych. Indywidualne i możliwie najbardziej precyzyjne ustawienie generatora szumów dzięki możliwości spersonalizowanej regulacji, pomoże szybciej i skuteczniej osiągnąć oczekiwane rezultaty terapii.
 • Tłumacz języków podróżuj i zwiedzaj bez ograniczeń językowych. Dzięki funkcji Tłumacz, możesz w aparatach słuchowych usłyszeć przetłumaczoną wypowiedź. Wystarczy aparat słuchowy Starkey, aplikacja Thrive i dostęp do Internetu! Funkcja ta umożliwia tłumaczenie aż 27 języków.

Aparat słuchowy Starkey to idealne rozwiązanie dla każdego, ceniącego sobie wysoką jakość i niezawodność. Aparaty słuchowe Starkey to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Aparaty słuchowe Starkey w wielu aspektach dorównują a nawet wyprzedzają konkurencję w rozwiązaniach technologicznych.

Starkey to jednak producent z misją pomagania ludziom z niedosłuchem, dlatego aparaty słuchowe są sprzedawane zgodnie z filozofią firmy dla jak najszerszej grupy odbiorców w możliwie niskich cenach.

Modele aparatów słuchowych Starkey dostępne w sklepie Marmed to możliwość zakupu urządzeń w najniższej cenie w Polsce. Jako największy dystrybutor w kraju gwarantujemy najniższe ceny.

Przy zakupie aparatu słuchowego otrzymasz bezpłatną możliwością bezpłatnej obsługi audioprotetycznej w sieci ponad 130 gabinetów Protetyki słuchu w Polsce przez okres 5 lat.

Aparaty słuchowe Starkey są objęte 3-letnią gwarancją, z możliwością przedłużenia jej do okresu 5 lat za dodatkową opłatą..

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo aparaty słuchowe od firmy Starkey w różnych wariantach:

 • Wewnątrzuszne (douszne) aparaty słuchowe Starkey w wersjach (ITE, ITC, CIC, IIC)
 • Aparaty słuchowe Starkey Ric i microRic (ze słuchawką zewnętrzną w przewodzie słuchowym)
 • zauszne aparaty słuchowe (BTE) w wersji ładowalnej, oraz Power dla osób z resztkami słuchowymi
  dające wzmocnienie do 130 dB.

Dodatkowe rozwiązania:

 • Szybkość ładowania: Niezawodność tego rozwiązania, szybkość ładowania oraz czas możliwości korzystania do 24 godzin bez konieczności ponownego ładowania stanowi ciekawą alternatywę dla aparatów słuchowych Starkey na baterie.
 • Jako pierwszy producent na świecie proponuje aparaty słuchowe wewnątrzuszne (douszne) w
  wersji ładowalnej. Ładowalne aparaty słuchowe występują również w wersji BTE i Ric.
 • Wodoodporność: Powłoka NanoShield pomaga chronić aparaty słuchowe przed wilgocią.